Roberti

Roberti

Bonaldo Blend

Bonaldo Blend

KLER Soprano

KLER Soprano

Butterfly

Butterfly

Łóżka

Dormi- łóżko Livia

Dormi- łóżko Livia

LIVIA to łóżko o prostej, ponadczasowej formie. Minimalistyczny dizajn sprawi, że łóżko sprawdzi się w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Wezgłowie pikowane w kwadraty nadaje temu modelowi elegancję i harmonijność.
Dormi- łóżko Pillow

Dormi- łóżko Pillow

PILLOW to łóżko o oryginalnym, nowoczesnym dizajnie. Wezgłowie składa się z dwóch nachylonych poduch, które zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Dormi - łóżko Diverso

Dormi - łóżko Diverso

DIVERSO to łóżko o niebanalnej formie. Minimalistyczny dizajn sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w klasycznych jak również nowoczesnych wnętrzach. Konstrukcja z bokami na równo z materacem sprawia, że model ten idealnie sprawdzi się w małej sypialni.
Dormi- łóżko Livia II

Dormi- łóżko Livia II

LIVIA II to łóżko o prostej, ponadczasowej formie. Minimalistyczny dizajn sprawi, że łóżko sprawdzi się w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Wezgłowie pikowane w kwadraty nadaje temu modelowi elegancję i harmonijność.  
Dormi- łóżko Crown

Dormi- łóżko Crown

CROWN to łóżko o wyrafinowanym stylu. Klasyczna forma z nowoczesnymi elementami sprawia, że model ten sprawdzi się we wszystkich rodzajach wnętrz.  
Dormi - łóżko Katia

Dormi - łóżko Katia

KATIA to łóżko o prostej, eleganckiej formie. Minimalistyczny dizajn sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.  
Dormi - łóżko Turyn

Dormi - łóżko Turyn

TURYN to nowoczesne łóżko o eleganckim dizajnie. Wezgłwoie składa się z miękkich kwadratowych poduch, a jego szeroki wymiar sprawia, że stanie się przepięknym tłem dla szafek nocnych.
Ditre Italia Otello

Ditre Italia Otello

Dormi - łóżko Matrix

Dormi - łóżko Matrix

MATRIX to łóżko o prostej, eleganckiej formie. Minimalistyczny dizajn sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.
Dormi - łóżko Fluo

Dormi - łóżko Fluo

Dormi - łóżko Modena

Dormi - łóżko Modena

MODENA to nowoczesne łóżko o eleganckim dizajnie. Wezgłowie zawiera dwie, podświetlane i funkcjonalne nisze półkami.
Dormi - łóżko Lady

Dormi - łóżko Lady

LADY to nowoczesne łóżko o niebanalnym dizajnie. Wezgłowie składa się z dużej, miekkiej poduchy. Model charakteryzuje się dużą miękkością formy.
Dormi - łóżko Loren

Dormi - łóżko Loren

LOREN to łóżko o prostej, ponadczasowej formie. Minimalistyczny dizajn sprawi, że łóżko sprawdzi się w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Wezgłowie pikowane w kwadraty nadaje temu modelowi elegancję i harmonijność.
Dormi - łóżko Loft

Dormi - łóżko Loft

LOFT to nowoczesne łóżko o industrialnym dizajnie. Dzięki prostej formie sprawdzi się jako element praktycznie każdego wnetrza
Dormi -łóżko Deva

Dormi -łóżko Deva

DEVA to łóżko o eleganckim dizajnie. Dzięki oryginalnej formie wezgłowia łóżko stanie się mocnym i wyrazistym akcentem każdego wnętrza.
Dormi - łóżko Spot

Dormi - łóżko Spot

SPOT to łóżko o prostej, eleganckiej formie. Minimalistyczny dizajn sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.
Dormi - łóżko Casa

Dormi - łóżko Casa

CASA to nowoczesne łóżko o ciekawym dizajnie. Profilowane wezgłowie zostało przeszyte w pionowe pasy dając elegancki efekt. Model ten idealnie sprawdzi się w małej sypialni, gdyż jego boki wykonano na równi z szerokością materaca.
Dormi - łóżko Bella

Dormi - łóżko Bella

BELLA to nowoczesne łóżko o oryginalnym dizajnie. Wezgłwoie składa się z dużej, miękkich poduchy. Model charakteryzuje się miekkością formy.
Dormi - łóżko Louis

Dormi - łóżko Louis

LOUIS to łóżko o delikatnym dizajnie. Wygięte wezgłowie nadaje temu modelowi specyficznej lekkości. Minimalistyczna forma sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w klasycznych jak również nowoczesnych wnętrzach.
Dormi - łóżko Lars

Dormi - łóżko Lars

LARS to nowoczesne łóżko o minimalistycznym dizajnie. Szeroka asymetryczna rama daje niebanlaną formę temu modelowi.
Dormi - łóżko Maxx

Dormi - łóżko Maxx

MAXX to łóżko o prostej, industrialnej formie. Minimalistyczny dizajn sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Szerokie wezgłwoie może posłużyć za podręczną półkę.
Dormi - łóżko Medea

Dormi - łóżko Medea

MEDEA to nowoczesne łóżko o eleganckim dizajnie. Wezgłowie składa się z trójwymiarowych paneli o niepowtarzalnym kształcie, a jego szeroki wymiar sprawia, że stanie się przepięknym tłem dla szafek nocnych.
Dormi - łóżko Dafne

Dormi - łóżko Dafne

DAFNE to łóżko o eleganckiej formie.. Minimalistyczny dizajn sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w klasycznych jak również nowoczesnych wnętrzach. Konstrukcja z bokami na równo z materacem sprawia, że model ten idealnie sprawdzi się w małej sypialni.
Dormi - łóżko Verti

Dormi - łóżko Verti

VERTI to łóżko o prostym, nowoczesnym dizajnie. Sprawdzi się idealnie w małej sypialni, gdyę jego boki wykonano na równi z szerokością materaca.  
Dormi - łóżko Arezzo

Dormi - łóżko Arezzo

AREZZO to nowoczesne łóżko o niebanalnym dizajnie. Wezgłowie składa się z bardzo miękkiej poduchy. Model charakteryzuje się dużą miękkością formy.  
Dormi - łóżko Boston

Dormi - łóżko Boston

BOSTON to nowoczesne łóżko o eleganckim dizajnie. Wezgłwoie składa się z miękkich kwadratowych poduch, a jego szeroki wymiar sprawia, że stanie się przepięknym tłem dla szafek nocnych.
Dormi - łóżko Asti

Dormi - łóżko Asti

ASTI to nowoczesne łóżko o eleganckim dizajnie. Wezgłwoie składa się z pionowych poduch, a jego szeroki wymiar sprawia, że stanie się przepięknym tłem dla szafek nocnych.
Dormi- łóżko Flow

Dormi- łóżko Flow

FLOW to łóżko o prostym, nowoczesnym dizajnie. Sprawdzi się idealnie w małej sypialni, gdyę jego boki wykonano na równi z szerokością materaca.
Dormi - łóżko Teo

Dormi - łóżko Teo

TEO to łóżko o prostej, nowoczesnej formie. Minimalistyczny dizajn sprawia, że model ten sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach
Dormi - łóżko Lago R

Dormi - łóżko Lago R

LAGO to łóżko o prostym, nowoczesnym dizajnie. Wezgłowie składające się z kilku wydłużonych porstokątów z obwódką dodaje temu modelowi wyrazistości i lekkości.

copyright: Showroom Deco

projekt i wykonanie: ITDOT