Kler sofa Idillio

Kler sofa Idillio

Catelan stół Tyron

Catelan stół Tyron

Kler sofa Tirando

Kler sofa Tirando

Cattelan łóżko Ayrton

Cattelan łóżko Ayrton

MEBLE KLER

 

 

„Mody przemijają, ale poczucie smaku i elegancja trwają i zostają. Na dobre”

Piotr Kler, założyciel marki meble Kler.

 

Zapraszamy do świata wyrafinowanej elegancji razem z meblami Kler, które mogą Państwo obejrzeć i kupić w  Showroom'ie HOME DECO. Jesteśmy jedynym partnerskim salonem marki meble Kler w Polsce.

 

Luksus, elegancja, nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność, najwyższa jakość wykonania – to cechy charakteryzujące meble Kler, renomowanego producenta ekskluzywnych kompletów wypoczynkowych i niekwestionowanego lidera polskiej branży meblarskiej, od lat wyznaczającego trendy rynkowe.

 

Powstała z zamiłowania do tradycyjnego rzemiosła firma została założona w 1973 roku. Obecnie znana jest na rynku europejskim oraz międzynarodowym, gdzie cieszy się uznaniem rzeszy klientów. Meble Kler dostępne są m.in. w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Macedonii, Chorwacji, Rosji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Gruzji, Holanii, Ghanie. W swojej ofercie firma Kler posiada meble wypoczynkowe (fotele, sofy, kanapy, łóżka), a także komody, witryny, szafy, regały, kredensy, biurka, biblioteki, toaletki, konsole, krzesła. W ofercie marki znajdują się również dekoracje salonu oraz oświetlenie.

 

Meble Kler skierowane są do osób wymagających, zwracających uwagę nie tylko na design i wzornictwo, ale także na wysoką jakość użytych materiałów. Do produkcji firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i urządzenia, jednak żadna maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka, dlatego wiele elementów wykonywanych jest ręcznie.

 

Meble Kler to przede wszystkim serce, które założyciele marki i projektanci wkładają w wykonanie każdego produktu.

 

Oferowane przez Showroom HOME DECO produkty marki Kler sprawdzą się w każdym wnętrzu zaaranżowanym w dowolnej stylistyce. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z marką meble Kler z naszego salonu zadowoleni wyjdą zarówno klienci poszukujący nowoczesnych i niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych, jak i zwolennicy klasyki oraz minimalizmu.

 

copyright: Showroom Deco

projekt i wykonanie: ITDOT