Roberti

Roberti

Bonaldo Blend

Bonaldo Blend

KLER Soprano

KLER Soprano

Butterfly

Butterfly

MEBLE KLER

 

 

„Mody przemijają, ale poczucie smaku i elegancja trwają i zostają. Na dobre”

Piotr Kler, założyciel marki meble Kler.

 

Zapraszamy do świata wyrafinowanej elegancji razem z meblami Kler, które mogą Państwo obejrzeć i kupić w  Showroom'ie HOME DECO. Jesteśmy jedynym partnerskim salonem marki meble Kler w Polsce.

 

Luksus, elegancja, nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność, najwyższa jakość wykonania – to cechy charakteryzujące meble Kler, renomowanego producenta ekskluzywnych kompletów wypoczynkowych i niekwestionowanego lidera polskiej branży meblarskiej, od lat wyznaczającego trendy rynkowe.

 

Powstała z zamiłowania do tradycyjnego rzemiosła firma została założona w 1973 roku. Obecnie znana jest na rynku europejskim oraz międzynarodowym, gdzie cieszy się uznaniem rzeszy klientów. Meble Kler dostępne są m.in. w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Macedonii, Chorwacji, Rosji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Gruzji, Holanii, Ghanie. W swojej ofercie firma Kler posiada meble wypoczynkowe (fotele, sofy, kanapy, łóżka), a także komody, witryny, szafy, regały, kredensy, biurka, biblioteki, toaletki, konsole, krzesła. W ofercie marki znajdują się również dekoracje salonu oraz oświetlenie.

 

Meble Kler skierowane są do osób wymagających, zwracających uwagę nie tylko na design i wzornictwo, ale także na wysoką jakość użytych materiałów. Do produkcji firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i urządzenia, jednak żadna maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka, dlatego wiele elementów wykonywanych jest ręcznie.

 

Meble Kler to przede wszystkim serce, które założyciele marki i projektanci wkładają w wykonanie każdego produktu.

 

Oferowane przez Showroom HOME DECO produkty marki Kler sprawdzą się w każdym wnętrzu zaaranżowanym w dowolnej stylistyce. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z marką meble Kler z naszego salonu zadowoleni wyjdą zarówno klienci poszukujący nowoczesnych i niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych, jak i zwolennicy klasyki oraz minimalizmu.

 

copyright: Showroom Deco

projekt i wykonanie: ITDOT